Депутати Тячівської районної ради достроково припинили повноваження голови райради Івана Фабриція

Сьогодні, 15 січня, відбулося засідання 23-ї позачергової сесії Тячівської районної ради сьомого скликання. З 42 депутатів на сесії були присутні 26 депутатів. Головував на засіданні в.о. голови райради Ігор Грабарь. Також був присутнім в.о. голови Тячівської РДА Михайло Полажинець.

На порядку денному було лише одне питання – «Про дострокове припинення повноважень голови Тячівської районної ради сьомого скликання Фабриція Івана Івановича». Нагадаємо, на попередній сесії депутати не затвердили звіт голови райради про пророблену за рік роботу. Пізніше на офіційному сайті Тячівської райради було оприлюднене розпорядження від 26.12.2019 р. про скликання позачергової сесії, враховуючи подану головою райради Іваном Фабрицієм особисту заяву про дострокове припинення повноважень голови райради за власним бажанням без припинення повноважень депутата райради. Втім, як було зазначено у проекті рішення сьогоднішньої сесії, питання про дострокове припинення повноважень голови райради розглядали, враховуючи звернення 18 депутатів районної ради від 28.12.2019 р.

Оскільки в ході сесії необхідно було здійснювати таємне голосування, було затверджено лічильну комісію у складі п’яти депутатів на чолі з Іваном Руснаком.

Відтак було виготовлено 42 бюлетені для голосування із запитанням «Чи підтримуєте Ви дострокове припинення повноважень голови Тячівської районної ради сьомого скликання Фабриція Івана Івановича?» з підписами членів лічильної комісії на звороті. Депутати почергово отримували бюлетені і голосували у кабінці, встановленій у залі. Заповнені бюлетені вкидали до скриньки.

Після підрахунку з’ясувалося, що «за» припинення повноважень голови райради проголосували 22 депутати. Протокол лічильної комісії та рішення про дострокове припинення повноважень голови райради депутати затвердили голосуванням. Таким чином, повноваження Івана Фабриція як голови районної ради достроково припинені без припинення повноважень депутата районної ради.

Як рада працюватиме далі – керівники фракцій домовились обговорити пізніше. Адже, як зауважив в.о. голови райради Ігор Грабарь, Іван Фабрицій наразі перебуває у відпустці, отже у відповідності до законодавства не є звільненим.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − five =