Мукачівці протестували проти чергового підвищення тарифів на воду

У Мукачеві люди вийшли на мітинг проти подорожчання води. Нещодавно у ММКП «Водоканал» повідомили про заплановане підвищення тарифу на централізоване водопостачання і водовідведення. Вартість повинна зрости майже на 8 гривень. Мукачівці цією новиною обурені, адже, за їхніми словами, вартість і якість води і послуг водоканалу не відповідають заявленій ціні, а здорожчання не призведе до покращення чи оновлення системи водопостачання.

Жителі Мукачева, обурені підвищенням тарифів на воду, вийшли на протест. Містяни зібралися біля стін Мукачівської міської ради із закликом до влади почути їхні вимоги.

Мукачівці кажуть, обурені таким ставленням влади до жителів міста, яким і без того ледь вистачає зарплат та пенсій на життя. Й переконані, що підвищення цін на комунальні послуги — результат безгосподарності та непрофесіоналізму мера.

Мукачівці кажуть, вартість і якість води та послуг водоканалу не відповідають заявленій ціні. Адже часто доводиться терпіти слабкий напір води або перебої з водопостачанням. Вже не кажучи про постійні втрати води через іржаві труби. До того ж, за словами мукачівців, попри й без того високу вартість води й постійне її здорожчання, вона непридатна для споживання.

Попереднє здорожчання послуг мукачівського водоканалу відбулося у травні 2018-го року, тоді ціна зросла на 10 гривень. Однак,за словами містян, якість послуг не змінилася.

За словами керівника МММКП «Мукачівводоканал» Ігора Федорянка, у Мукачеві тариф планують скоригувати до 26,72 грн. за метр кубічний. На підвищення тарифу впливає ціна на електроенергію, яка зросла майже вдвічі з часу останнього зміну тарифів на воду, підвищення рівня мінімальної зарплати, зростання вартості обладнання. Також підприємство відчуває брак кваліфікованих працівників, адже за останні роки через неконкурентну зарплату компанію полишили майже сотня фахівців. Коригування тарифів вплине і на рівень зарплати на підприємстві.

Варто додати, наразі тариф на водопостачання та водовідведення в Мукачеві складає 18,75 грн. за метр кубічний. За словами керівника МММКП «Мукачівводоканал» Ігора Федорянка, тариф планують скоригувати до 26,72 грн. Як розвиватимуться події далі, розповімо у наступних випусках новин.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × two =