У навчальних закладах Мукачева заборонили збирати гроші з батьків

16 жовтня на сайті Мукачівської міської ради опубліковано наказ Про заборону обігу готівкових коштів щодо запобігання корупції у навчальних закладах міста. Якщо ж у якомусь закладі освіти цього наказу не дотримуватимуться, відповідати за скоєне буде власне керівник. Деталі нововведення дізнавалися журналісти «М-Студіо».

Управлінням освіти, молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому видано наказ щодо заборони збору готівкових коштіву закладах освіти, щоб запобігти корупції.

За словами начальниці управління освіти, молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому Катерини Кришинець-Андялоші, за 9 місяців цього року для шкіл та садочків міста закуплено все необхідне на суму понад 10 млн. гривень. Також щороку на кожен заклад освіти виділяють кошти на ремонтні роботи.
Додаткові кошти на ремонт можуть бути виділені лише з особистої ініціативи батьків, і на спеціальний фонд закладу освіти. Тому прохання до батьків, керівників та педагогічнихпрацівників не займатися збиранням коштів у навчальних закладах, а якщо ви стали свідком такого випадку, обов’язково повідомляйте в управління освіти, молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + eleven =