Проти грабіжницьких тарифів протестували в Ужгороді

Ужгородець Іван Лукачина – інвалід першої групи, пенсіонер. Чоловік все життя працював будівельником. Нині має проблеми зі зором, кожні півроку близько півтори тисячі гривень витрачає на ліки. А загальний бюджет, за який живе щомісяця – пенсія 2800 гривень. Користувався субсидією, однак з травня місяця пільги його позбавили.

Молодший син чоловіка вже 20 років проживає з дружиною. Однак прописаний у батьківській хаті. Висувати сина чоловік не хоче, адже це тільки спричинить розбрат у сім’ї, та що робити, наразі не знає. Спираючись на палицю, прийшов страйкувати на мирну акцію протесту. Містяни зібралися на підтримку всеукраїнського страйку проти грабіжницьких тарифів на комунальні послуги, який організував лідер Радикальної партії.

У Столиці протестувальники, на чолі з Олегом Ляшком, зібралися біля будівлі Кабінету Міністрів України. В Ужгороді виступали проти підвищення цін на газ, зростання комунальних тарифів на Набережній.

Жителі сподіваються, що бодай так уряд їх почує та дасть змогу жити, а не виживати. Представники ж Радикальної партії кажуть, вже готують вимоги, які будуть озвучені і до народних обранців країни.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 10 =