Протест “Карпатської січі” в Ужгороді перетворився в бесіду з Москалем

В Ужгороді сьогодні, 4 липня, до Головного управління Нацполіції прийшла група осіб разом із керівником ГО «Карпатська Січ» Тарасом Деяком.

Тут учасники громадських організацій «Карпатська Січ» та «Правий сектор», адвокати та учасники АТО вимагали поспілкуватись з керівництвом – про контрабанду, корупцію, беззаконня і сепаратизм. До них вийшли десятки поліцейських та керівництво відомства. За кілька хвилин підійшов і голова обласної адміністрації Геннадій Москаль, йому продовжили задавати питання. Згадали і про порубку лісу, і нещодавню заяву міністра Омеляна про неосвоєні на ремонт доріг кошти. У свою чергу голова ОДА пообіцяв прозвітувати громадськості в жовтні.

Найбільше ж питань – довкола смерті поліцейської Катерини Карнаухової в Берегові. Її батько сьогодні вимагав розслідувати справу як умисне вбивство. Каже, Катерина хотіла викрити факт наркоторгівлі в районі, про це розповідала своїй подрузі. Батько вважає саме це підставою для вбивства. З його слів, уже йшли погрози навіть свідку справи.

У поліції кажуть, що невдоволення протестувальників вивчать та нададуть їм відповіді. Щодо вбивства Карнаухової кримінальне провадження відкрили. Наразі поліція проводить додаткові перевірки. Батько ж запевняє: буде йти до кінця у пошуку істинних причин смерті його дочки.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − seven =