У мукачівській багатоповерхівці на І. Франка вчергове прорвало трубу

У житловому будинку на вулиці І. Франка, 140 у Мукачеві стався прорив труби. Здавалося б, нічого незвичайного, але мешканці говорять, що це незвичайне є перманентним станом. Належного догляду і обслуговування будинок не отримував багато років.

Знайома картина. Прорив труби у сусідів – і стеля та стіни поверхом нижче вже потребують нового ремонту. В будинку на вулиці І. Франка, 140 таке трапляється часто, можна сказати – регулярно. Мешканці багатоповерхівки вже не перший рік звертаються до ІТВ Сервіс зі скаргами. Люди кажуть, що з часу введення будинку в експлуатацію тут не робили жодного ремонту.

Сам будинок, наголошують жителі – аварійний. Каналізаційна система у всьому будинку прогнила і потребує негайної заміни. Дах постійно тече, але його ніхто і не збирається лагодити. Пані Маргарита говорить, що вони з чоловіком самі за власні кошти і власними силами відремонтували частину даху, що над їхньою квартирою.

Жителі багатоповерхівки говорять, що комунальні послуги вони сумлінно щомісяця сплачують, але на що витрачаються гроші не знають. Усе доводиться робити самим. Люди кажуть, що терпіти такі поневіряння вже немає сил. Тому звертаються до відповідальних служб і відомств, аби ті нарешті почали щось робити.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − five =