Прокуратура не знайшла зловживань у Свалявському лісгоспі

Порушень у Свалявському лісгоспі, про які повідомляли журналісти центральних телеканалів, не виявили перевірки правоохоронців. Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.
У заяві чиновника йдеться: ««Викривальні» сюжети та програми центральних телерадіокомпаній (ТРК) про «страшні зловживання в лісовій галузі Закарпаття» не мають майже нічого спільного з реальним станом справ. Практично у всіх випадках – це наслідок брудних чвар і міжусобиць за участі колишніх працівників лісгоспів, котрі були звільнені з роботи за різні зловживання, а зараз пишуть нескінченні скарги в правоохоронні структури, органи державної влади та центральні засоби масової інформації».

Як приклад Геннадій Москаль навів дві програми різних ТРК про Свалявське державне лісомисливське господарство, які вийшли в ефір у травні й червні цього року. За словами голови ОДА, «обидві програми були інспіровані зверненнями «псевдоактивістів», у тому числі так званого президента громадської організації із захисту лісу, котрий дозволяє собі п’яним сідати за кермо, а після притягнення до відповідальності твердить, що це помста «лісової мафії»».

Нагадаємо, ідеться про Івана Годю, справу якого вчора розглядав Свалявський районний суд.  Чоловіка затривала поліція після отримання інформації про те, що він сів за кермо нетверезим. На судовому засіданні члени громадської організації «Доста Закарпаття», які були свідками інциденту, також наголосили: ця людина своїми діями дискредитує підприємців та працівників лісового господарства, яких відповідач неодноразово звинувачував у хабарах та крадіжках лісу.

Геннадій Москаль додав, що численні перевірки скарг про зловживання у лісовій галузі не виявляли порушень, тому на підставі судових розглядів прокуратура виносить постанови про закриття кримінальних проваджень у зв’язку з відсутністю правопорушень.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × four =