В обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей у Мукачеві не вистачає фахівців

У обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями наразі навчаються більше сотні дітей. У 2019 році кількість дітей у закладі збільшилася ще на 20 осіб.

Вихованці закладу кажуть, навчатись тут цікаво та весело, а викладачі привітні та хороші. Учні кажуть, тут навіть можна знайти справжніх друзів.

Оскільки кількість діток, які зараз тут навчаються, перевищує ту кількість, яку передбачає база закладу, проблеми у центру є. Серед основних – нестача фахівців, розповідає директор обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Оксана Ковач. У штатному розписі центру немає позиції реабілітолога з фізичної реабілітації.

Нещодавно у закладі відкрили творчу майстерню. Тут дітки мають змогу попрацювати із різними видами творчої діяльності, такими як малювання, різьба з дерева, декупаж, гончарство тощо. Але, знову ж таки, є проблема із фахівцем. Тому поки що цим займаються або інші спеціалісти закладу, або волонтери. Також діткам дуже не вистачає власного автобуса.

Батьки переконані, що особливі дітки повинні відвідувати такі заклади. Тож варто сподіватись, обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями знайде підтримку від влади, і зовсім скоро вирішать усі наявні проблеми

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × one =