В Ужгороді відзначили п’яту річницю Закону «Про пробацію»

Урочистості з нагоди п’ятої річниці прийняття Закону України «Про пробацію» відбулися у малому залі Закарпатської облдержадміністрації. Долучилися до святкування та вручення нагород представники керівництва краю, Ужгородської міської ради, нацполіції, прокуратури, а також «Закарпатської установи виконання покарань (№9)», управління юстиції, громадських організацій та духовенства.

Закон України «Про пробацію» прийняли в Україні 5 лютого 2015 року. А вступив у дію 27 серпня того ж року. Передувало цьому 13 річні сумніви, переговори та обговорення доцільності нормативного акту. У січні 2017 року для його виконання створено майже півсотні уповноважених органів та 6 управлінь, де задіяно понад 3400 працівників, з них у Закарпатській філії – 92.

П’яту річницю Закон України «Про пробацію» відзначили урочистов малому залі Закарпатської ОДА. Важливість запровадження та діяльності пенітенціарноїпробації в Україні – підкреслили й представники правоохоронних органів.

Реалізувати основні завдання без співпраці з громадськими організаціями та підтримки духовенства не вдалося б – запевнив очільник Закарпатського Центру пробації. За успіхи у роботі та професіоналізм найкращих працівників Закарпатського Центру пробації нагородили подяками, квітами та оплесками і визнанням.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =