Потенціал Закарпаття презентували на виставці в Чехії

Насичена програма виступів та презентацій, цікаві екскурсії та офіційні зустрічі. Днями в місті Градец Кралов у Чехії пройшла міжнародна туристична виставка. Свій туристичний потенціал презнетувала і наша Закарпатська область.

Розвиток співробітництва з іноземними партнерами – чи не головна мета такої важливої події, як туристична виставка, наголосив під час вітальної промови гетьман Краловградецького краю Їржі Штепан.
За словами міністра закордонних справ Чехії Томаша Петржічека, туристична галузь відіграє велику роль у популяризації як окремого регіону, так і країни в цілому, що дуже важливо і для розвитку економіки.
Цього року виставку- ярмарок «INFOTOUR&CYKLOTURISTIKA» в місті Градец Кралове проводять вже вдвадцяте. І за словами місцевої влади, вкрай важливо, що на ній представлені багато інших країн.

Цікаві історичні місця, туристичні комплекси, оздоровниці та багато різноманітних природних об’єктів – те, що демонстрували країни на своїх стендах та в інформаційних буклетах.

Україну на виставці представило лише Закарпаття. Область має вже немалий досвід участі у подібних заходах.

Парнери з Краловградецького краю кажуть, готові підкласти плече підтримки, зокрема, відкрити для Закарпаття додаткові можливості для розвитку свого регіону.

За словами туризмознавців, Закарпаття має великий потенціал для розвитку саме туристичної галузі, та серед головних перешкод – недостатнє державне фінансування та не надто розвинена інфраструктура. Серед переваг – зручне географічне розташування, а саме близькість з європейським країнами, та спільне історичне минуле з деякими з них.

Туризмознавці кажуть, зацікавленість нашим краєм з кожним роком лише збільшується, а це означає, що область має великі можливості для розвитку.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 + 17 =