Права українських заробітчан перевірять у Польщі

У депутатській залі облради відбулася зустріч Голови Рахункової палати Валерія Пацкана з Президентом Вищої палати контролю Республіки Польща Кшиштофом Квятковські. У заході взяли участь керівництво облради та облдержадміністрації.

Валерій Пацкан наголосив, днями підписали два важливі документи, що передбачають кілька контрольних заходів,які вплинуть на збереження лісів, ефективну утилізацію відходів. Ще один важливий аспект – питання соціального захисту заробітчан. Щороку українські заробітчани Польщі відсилають додому понад 10 мільярдів євро.

Кшиштоф Квятковські анонсував: “Ми перевіримо, чи отримують українці в Польщі достойну заробітну плату, і чи мають такі самі права, як поляки. Українці, які перебувають в нашій країні, не тільки розвивають економіку Польщі, а й значні суми відправляють додому. Квятковські наголосив, що здивований обсягом роботи, яку провела Українська палата всього за півроку. Сподівається, що робота в таких темпах і продовжиться. Голова Рахункової палати України, додав, планує залучити до спільних проектів і інших па країни сусдки.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × one =