Через збройний конфлікт на Сході України загинули 13 тисяч людей

1,2 млн українців змушені були тікати з власних домівок через збройний конфлікт Росії на Сході України. І це ще не точні дані.

Про це заявила Регіональний Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Закарпатській області Діана Швардак під час своєї доповіді. Говорили і про доступ до інформації, вибори та переселенців.

Порушення вимог громадян та доступу до інформації, а ще захист персональних даних. З такими проблемами найбільше звертаються до Уповноваженого з прав людини жителі Закарпаття. Як розповідає Діана Швардак, на заяви реагують та подають відповідні скарги до суду.

Попереду парламентські вибори. 21-го липня також буде комісія, яка спостерігатиме за дотриманням прав громадян. Адже минулого разу на спецдільниці в наркодиспансері, виявили одне порушення.

Не варто забувати, що на Донбасі триває збройний конфлікт, який розв’язала Росія. Унаслідок агресії РФ загинули близько 13 тисяч осіб. Ще понад 1,2 млн – вимушено покинули свої домівки. Але реальна цифра може бути ще більшою. Для всіх переселенців проблемами досі залишаються два пункти – житло та робота.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 8 =