Пожежу на Іршавщині гасили всім селом

Гасили усім селом. На Іршавщині на вихідних ледь не згорів житловий будинок. На щастя, пожежу вдалось зупинити, поки вогонь із даху не перекинувся на інші приміщення.

Першим вогонь помітив 21-річний Юрко, який повертався зі своєю дівчиною із дискотеки. Юнак, не замислюючись, перескочив через паркан, почав будити мешканців та першим став гасити полум’я.

Від даху після пожежі залишився лише обвуглений каркас, який зараз допомагають розібрати сусіди, а заразом і розчистити приміщення від залишків напівзруйнованих вогнем речей. Пані Марія каже, зараз навіть страшно уявити, як могло би усе закінчитись: якби вона затрималася в цьому приміщенні, палаюча стеля впала би прямо їй на голову.

Як зараз односельці допомагають прибрати будинок від попелу, так і в ту ніч вночі прибігли гасити пожежу. Пані Марія каже, без допомоги не впоралася б. Чоловік зараз за кордоном на заробітках, а вона з доньками та онучками була сама у будинку. Вдячна жінка і пожежникам, які приїхали в лічені хвилини.
Юрія, який першим прибыг на допомогу, в селы вже називають справжнім героєм. Однак хлопець каже – нічого героїчного у своєму вчинку не бачить. А от пані Марія хлопця пам’ятає ще зовсім малим. За допомогу йому вдячна, як і іншим, хто допоміг.

Скільки збитків завдала пожежа, пані Марія поки не підраховувала. Та каже, будинок був застрахований, тож сподівається на компенсацію. Єдине, чому тішиться, що ніхто у пожежі не постраждав.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − five =