Пожежа в УжНУ

20 чоловік особового складу рятувальників, 3 одиниці основної та 2 спеціальної техніки… Більше години ліквідовували наслідки пожежі, що трапилася в вечорі понеділка у 4-му гуртожитку УжНУ , ДСНСники області. Загорання трапилося на першому поверсі будівлі , однак густа хмара диму швидко пішла в гору. Відтак пожежникам довелось евакуйовувати студентів. А для порятунку 12 людей використовували навіть висувні драбини. Загалом евакуювали 300 осіб. Обійшлось без жертв, однак 4-ро студентів було доставлено до лікарні. Вже наступного дня весь колектив гуртожитку взявся до прибирання. Та про те, що вчора тут була пожежа, можна зрозуміти одразу зайшовши у приміщення.

Це складське приміщення. На момент загорання, двері якого були зачинені, а в середині нікого не було. Працівники гуртожитку припускають, вочевидь пожежу спричинило коротке замикання. Декому зі студентів довелось ночувати в інших гуртожитках. Однак здебільшого житлові блоки не постраждали.

Легке почорніння стелі на другому поверсі помітне у кухні, що розташована по стороні приміщення в якому розпочалась пожежа. Також у блоці, який одразу над кімнатою. Самі ж студенти, розповідають, діяли згуртовано. Радіють, що ніхто не постраждав, однак, кажуть, перелякалися добряче. Ну, а наразі в гуртожитку капітальне прибирання. Вочевидь варто чекати тут і капітального ремонту. А правоохоронці тим часом працюють над з’ясуванням обставин пожежі. Адже наразі офіційної версії загорання та суми збитків не встановлено.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − ten =