Закарпатська обласна рада завтра збереться на позачергову сесію

У середу, 13 листопада 2019 року, об 11 годині в залі засідань Закарпатської обласної ради відбудеться позачергова сесія обласної ради VІІ скликання.

Раніше виконавчий апарат ради повідомляв, що сесію буде скликано на звернення від депутатських груп «За Закарпаття» та «За розвиток Тячівщини», Закарпатської обласної організації «КМКС» Партія Угорців України, Закарпатської обласної організації політичної партії «Єдиний Центр», Закарпатської обласної організації всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

До порядку денного пропонується внести два невідкладні питання. Перше ‒ про звернення до центральних органів влади щодо невідкладного внесення змін до Проекту Закону про Державний бюджет України на 2020 рік. В оприлюдненому проекті на сайті Верхової Ради України від 5 листопада 2019 року передбачається зменшення доходів органів місцевого самоврядування, що суперечить логістиці процесу децентралізації та не дозволить громадам виконувати в повну силу власні та делеговані повноваження, унеможливить надання повноцінних якісних послуг, не кажучи вже про розвиток територій.

Друге питання – про звернення до Прем’єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо фінансового забезпечення будівництва аеропорту на Закарпатті. Сьогодні на Закарпатті фактично відсутнє авіасполучення з містами України , то необхідно внести зміни до Проекту Закону про Державний бюджет України на 2020 рік і передбачити необхідні кошти на ці цілі.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − one =