Закарпатська облрада просить в уряду переглянути Держбюджет-2020

Майже одноголосно проголосували депутати Закарпатської обласної ради за направлення уряду звернення щодо необхідності збільшення фінансового ресурсу місцевим бюджетам на 2020 рік. Це пов’язано з тим, що у проєкті держбюджету на наступний рік передбачено забрати у громад акцизний збір, що негативно вплине на фінансову спроможність ОТГ краю.

Підтримав це звернення і голова Закарпатської ОДА. Його заступник Олексій Гетманенко аргументував присутнім наслідки недофінансування громад краю.

Затвердили і не менш важливе для краю рішення – направити звернення стосовно будівництва нового аеропорту в Закарпатті та сталого функціонування Міжнародного аеропорту «Ужгород», який наразі не обслуговує літаки. У зв’язку з цим область не має авіасполучення з іншими регіонами країни.

Ще кілька звернень підтримали депутати. Зокрема, щодо фінансування будівництва об’їзної навколо міста Берегово до КПП «Лужанка», відкриття пункту пропуску «Велика Паладь-Нодьгодош», та про припинення членства в Асоціації органів місцевого самоврядування, аби вступити до асоціації «Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку». Також за продовження мораторію на продаж землі проголосувало 35 депутатів.

У кінці засідання затвердили й низку депутатських запитів, серед яких – дофінансування медицини, освіти та вирішення інших нагальних проблем краю.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + 15 =