Позачергова сесія облради

Недопрацювання поліції, нестача кадрів, недобросовісна робота правоохоронців, слабка матеріально-технічна база, зокрема брак камер спостереження, недостатня співпраця та фінансова підтримка з боку громад, відсутність керівникаобласті тощо – такі причини загострення криміногенної ситуації у Закарпатті обговорили депутати обласної ради на позачерговій сесії. Як відреагували правоохоронні  органи краю на стрілянину  в Мукачеві 7 лютого – основне питання, яке найбільше цікавило народних обранців.
38 із 49 присутніх депутатів проголосували «За»  рішення звернутися до президента  України та міністра внутрішніх справ з проханням вжити заходів для стабілізації  ситуації у краї, аби криваві розбірки та інші види злочинності, зокрема контрабанда, наркоторгівля та гральний бізнес, не «розхитували»  Закарпаття.
На порядку денному ще кілька не менш важливих питань. Так, з 1 квітня 2020 року в Україні стартує ІІ етап медичної реформи, який передбачає трансформацію другої спеціалізованої ланки. Наразі, у краї  триває підготовка медзакладівдо змін, яка показала, що Закарпаття відстає  від інших регіонів, має чимало проблем, з якими вже стикаються і які ще попереду. Мова йде, про гальмування процесівконтрактування  і ліцензування, лікарі не готові до кодування діагнозів, гостро стоїть питання кількості опорних лікарень тощо.
Понад 400 мільйонів гривень спрямують з державного бюджету на 105  закарпатських об’єктів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, перелік яких затвердили депутати. 80%- капітальне будівництво і ремонт, решта – середній поточний ремонт доріг. До порядку денного включили  і наболіле питання – відокремлення плати за доставку газу. Для роз’яснення запросили очільника ПАТ «Закарпатгаз».
Газове питання буде винесено на наступне засідання сесії обласної ради.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 4 =