На ремонт дороги Великий Бичків – Водиця не вистачило виділених коштів

В жахливому стані вже не перший рік. Обласна дорога Великий Бичків – Водиця поблизу с. Верхнє Водяне має протяжність 11 кілометрів. Нещодавно там почали ремонтні роботи, але, зробивши 370 метрів шляху, їх зупинили.

Виявилося, що все через фінансове забезпечення. Зважаючи на цю ситуацію, народний депутат Василь Петьовка звернувся до голови ОДА Ігоря Бондаренка із запитом, у якому йдеться про необхідність терміново виділити кошти на ремонт цієї дороги.

Жителі села Верхнє Водяне дуже довго чекали на таке асфальтне покриття. Там, де сьогодні новенька дорога, раніше були непроїзні ями. Нещодавно тут розпочали ремонтні роботи, водії не встигли навіть зрадіти, як роботи неочікувано припинили, кажуть місцеві.

Водій Василь каже, аби доїхати до села Водиця, де роки два тому дорогу заасфальтували, йому доводиться долати кілометри бездоріжжя та розбивати власну автівку.

Зважаючи на те, що ремонти автівок обходяться недешево, у Верхньому Водяному люди для зручності почали пересідати на мотоцикли. А от пан Іван, місцевий підприємець, роками вже їздить на Ниві.

Нагадаємо, ця дорога обласного значення, її протяжність становить 11 км. І тут є ділянки, де руйнація асфальтного покриття досягла вже критичної межі.

Складається враження, що дорога цими лісовими серпантинами ніби сповзає. Зважаючи на цю ситуацію, народний депутат Василь Петьовка звернувся до голови ОДА Ігоря Бондаренка із запитом, у якому йдеться про необхідність терміново виділити кошти на ремонт цієї дороги.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − nineteen =