Підвал мукачівської багатоповерхівки тоне у нечистотах

Жахливий сморід та повний підвал нечистот. Мешканці та сусіди будинку на вул. Росвигівська, 1 у Мукачеві буквально потопають у фекаліях. Шукати відповідальних виявилося марним.

Пані Вікторія мешкає у будинку Росвигівська 1 понад 15 років. Каже, що вже несила терпіти запаморочливі бруд та сморід з підвалу. Звертатися до різних інстанцій, говорить, наче ходити по замкненому колу.

Сусідів пані Вікторії такий стан речей так само обурює. Кажуть, що соромно навіть людей до себе запросити – всюди задушливе смердіння підвальних нечистот і антисанітарія.

Інші мешканці багатоповерхівки пояснюють. Їхня будівля фактично знаходиться в ямі. Вся дощова вода, а також вода в період сніготанення стікає під будинок.

Каналізаційна система з тонких труб вже не витримує навантаження. Її термін придатності давно збіг.

Жителі будинку неодноразово зверталися в ІТВ Сервіс зі скаргами, але « хура й досі там». На місці наша знімальна групатакож спробувала зв’язатися з начальником «ІТВ Сервіс» Мирославом Боднарем, аби він прокоментував ситуацію.

Поспілкуватися з керівником «Мукачівводоканалу» Ігорем Федорняком на момент зйомок нам не вдалося.

Люди кажуть, доки комунальники сперечаються, хто відповідальний за ремонт каналізації, затоплений підвал у будинку стає дедалі небезпечнішим.

Жахливий сморід – не єдина проблема. Прибудинкову територію, стверджують місцеві, також ніхто не прибирає. До прикладу, дитячий майданчик біля будинку поріс травою. Жителі обурюються, куди йдуть гроші, які вони щомісяця сплачують.

Чому не косять траву і не прибирають прибудинкову територію? З цим питанням ми знову звернулися до Мирослава Боднара.

Люди кажуть, що не збираються миритися зі зневажливим ставленням обслуговуючих фірм. Вони готові вирішувати питання через суд.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × one =