Порошенко закликає противників Православної Церкви України покаятися

Покайтеся – Президент звернувся до московських пропагандистів і закликав їх припинити чорну кампанію проти Православної Церкви України. Про це глава держави заявив на Волині, виступаючи перед вірянами. Сьогодні мешканці області мали змогу на власні очі побачити грамоту про духовну незалежність країни. А святі отці розказали, яке майбутнє об’єднаної церкви.

Президента і Святішого Філарета до церкви у Луцьку супроводжують понад десяток «бойових священиків». Це військові капелани, повсякденна служба яких – бути разом з українськими воїнами в тилу і на фронті. Для них Томос – велика перемога. Бо на власні очі бачили, як церква Московського патріархату ставиться до військових та молиться за владу країни-агресора.

Святіший Філарет дякує українцям за мужність, терпіння і їхні молитви, а Президенту – за стійкість в досягненні історичної мети. Підкреслює: ціль молодої церкви – укріпитися і досягти статусу патріархату. Президент же – звертається до тих, хто досі не вірить у автокефалію і незалежний статус української церкви. Запевняє: усі негативи родом з Москви.

Президент наголосив, що нині відбувається процес державотворення, і Церква є духовним фундаментом незалежності Української держави. За його словами, на Волині вже 8 парафій Московського патріархату оголосили своє рішення про перехід до Православної Церкви України.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × five =