В Ужгороді протестували проти забудови Боржавських полонин

В Ужгороді громадськість зібралася, аби перешкодили забудуванню боржавських полонин. Кажуть, вітряки можуть неабияк нашкодити навкошньому середовищу, та й забудовник подав недостовірну інформацію щодо своїх планів. Протестували під стінами Управління архітектурно-будівельної інспекції області.

Не дозволити забудувати Боржавські полонини вітряками вимагають активісти. Запевняють, підприємці не подали документи, необхідні для прийняття рішення про видачу дозволу. Еколог Оксана Станкевич каже: зведення вітряків може вплинути на екологічну ситуацію на полонині. Зашкодити ґрунту, навколишньому середовищу, а також тваринам.

Зібралися біля Управління архітектурно-будівельної інспекції області, аби висловити громадський протест та вплинути на рішення архітекторів. А тут, запевняють, дозвіл забудовнику на зведення вітряків ще не надали.

Свої доводи активісти розмістили у колективному зверненні. Зібрали підписи, документ зареєстрували, тепер чекають на рішення. Якщо ж дозвіл на монтування вітрової електростанції на Боржавській полонині забудовник отримає, активісти кажуть, позиватимуться до суду.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 5 =