Ужгородський пологовий через місяць після конкурсу залишається без керівника

Конкурс на керівника закладу відбувся, а керівника досі немає. Ужгородська міська рада більше місяця тому провела конкурс на посаду нового керівника пологового будинку, але переможця так досі і не призначили. Хоча за законом мали це зробити ще до 26 липня. Більше того, міський голова на брифінгу для журналістів заявив: буде новий конкурс, а поки наші журналісти готували до випуску сюжет, навіть встиг офіційно скасувати результати вже проведеного.

Працівники пологового будинку Ужгорода розмістили в соціальній мережі звернення до президента на початку цього тижня – після того, як минуло більше місяця після оприлюднення результатів конкурсу, а призначення директора так і не відбулося. На відео медики запитуюит, чи довго ще в місцевих громадах будуть хазяйнувати бандити, хабарники, злодії, які звикли і відверто продовжують нехтувати законом, і заявляють: сьогодні міська влада цинічно продає посаду директора медичного закладу, нехтуючи думкою колективу, змінюючи умови конкурсу під вигідного кандидата. При цьому деяких членів комісії та депутатів міської ради залякують і заставляють відмінити результати конкурсу.

Це звернення, яке зачитують переможниця конкурсу, заступниця головного лікаря Ужгородського пологового будинку Вікторія Пантьо та її колеги, уже почули в президента. Більше того, міського голову викликали до обласної адміністрації для з’ясування ситуації. Про це сам Богдан Андріїв розповів під час пресконференції. Він пояснює: уже після конкурсу працівники профільних відділів виявили те, чого не бачили до конкурсу: відсутність стажу роботи на керівній посаді протягом 5 років.

За словами переможниці конкурсу Вікторії Пантьо, міський голова на її дзвінки не відповідає, ситуацію колективу в мерії не коментують, тому й вирішили звернутися до президента у відеозверненні. Інформацію про новий конкурс Вікторія Пантьо прокоментувала: «Для цього треба якісь підстави, бажано законні».

Є у відео медиків і звернення до голови Офісу президента Андрія Богдана. Йог опросять прокоментувати те, що Андрій Андріїв хизується особистим знайомством з ним і чітко декларує, що вирішить будь-які питання.

Нагадаємо, історія з керівником пологового набула публічності після того, як стало відомо, що на директора закладу претендують ті, хто причетні до корупційних схем. У матеріалах закарпатських ЗМІ йшлося про те, що посада директора пологового вже була куплена під конкретну особу.

Сам конкурс відбувся 24 червня. На посаду очільника медзакладу претендувало троє осіб. Усі вони були допущені до конкурсу і представили своє бачення розвитку пологового будинку на розгляд комісії у присутності громадськості та преси.

Чому міська влада, яка оголошувала конкурс та яка визначила переможця, раптом через місяць вирішує провести новий? Чому нині шукають причини та приводи відмінити результати першого конкурсу? Чому тиснуть на членів конкурсної комісії? Ці питання залишаються без прямих відповідей, а мер Богдан Андріїв тим часом скасовує результати вже проведеного конкурсу та дає розпорядження провести новий.

Поки ж пологовий будинок в Ужгороді працює в штатному режимі – з виконувачем обов’язків головного лікаря, термін повноважень якого скінчився, і з визначеною новою керівницею, яку, так і не встигши призначити, уже намагаються замінити сумнівними з точки зору закону методами.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × three =