Поїзд «Мукачево – Чоп – Кошице» почав регулярні рейси

Новий міжнародний залізничний маршрут «Мукачево – Чоп – Кошице» колією 1435 мм запустили у неділю, 9 червня. Першим рейсом з Кошице приїхало півтора десятка пасажирів, у зворотню дорогу до Словаччини відправились два десятки.

Ще пів року тому, так само урочисто, на новій платформі неподалік Мукачівського вокзалу запускали перший потяг сполученням Мукачево –Будапешт. І ось тепер настала черга запуску нового маршруту. Цього разу пасажири та чиновники зустрічають потяг сполученням «Кошице-Мукачево».

До станції прибуло 14 пасажирів. Серед них – гості зі Словаччини, Німеччини та навіть Канади. Пан Еріх подорожує з усією родиною, каже, про новий рейс дізнались з інтернету, тож вирішили скористатись таким залізничним маршрутом.

Рішення про запровадження нового залізничного сполучення прийняли ще в лютому під час зустрічі залізничних компаній України та Словаччини.Однак перемовини почались набагато раніше. Також було вирішено, що перевезення здійснюватимуть рухомим складом словацької сторони.

Серед головних переваг нового маршруту – час подорожі. В дорозі пасажири будуть всього 4 години. Ще одна з переваг подорожі залізницею – демократична ціна квитка, всього 7,5 євро . Пасажири, які чекають на посадку, кажуть: подорожувати залізницею буде і швидше, і дешевше. Поки курсуватимуть лише два вагони, однак при збільшенні пасажиропотоку збільшать і рухомий склад.

Ще торік фахівці Львівської магістралі виконали комплекс робіт: побудували платформу, та реконструювали колії. Та за словами заступника директора департаменту пасажирських перевезень «Укрзалізниці» Олександра Красноштана, згодом вузькоколійну колію планують продовжити ще на 500 метрів – аж до вокзалу, у планах зробити і реконструкцію самої будівлі.

Як показує практика, міжнародні рейси, які вже запустила «Укрзалізниця», себе виправдовують. Пасажиропотік до європейських міст з кожним днем лише збільшується.

Квитки з Мукачева до Кошице на перший рейс придбали 20 пасажирів. Курсуватиме потяг двічі на день. З Кошице вирушатиме о 9:10 і та в 12:01, а з Мукачева – о 14:54 та 18:20.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 1 =