На Тячівщині двох чоловіків побили хулігани – тепер намагаються «домовитися»

Стусани замість відпочинку. В Буштині для двох чоловіків вечір суботи закінчився лікарням ліжком. До альтанки, де вони відпочивали зі своєю компанією, підбігли молоді хлопці і, нічого не пояснюючи, почали бити.

Як наслідок – в одного з постраждалих зламана щелепа, у іншого перелом носа, а ще синці та садна по всьому тілу. Тим часом нападники хизуються тим, що вони все «повирішують» і покарання уникнуть.

Це мав бути звичайний літній вечір звичайного вихідного дня. Іван Феєр розповідає, погода була гарна, тож вирішили зібратись з друзями, щоб посидіти в центрі селища та поспілкуватись. Аж раптом троє молодих хлопців пробігли повз альтанки, де вони сиділи, а за кілька хвилин повернулись. Нічого не пояснюючи, один із хлопців почав бити в обличчя, розповідає Іван Феєр, товариш відразу поспішив на допомогу, та дісталося і йому.

Били несподівані гості їх переважно по голові, розповідає пан Іван. Асфальт поруч із альтанкою був весь у крові. Другу Івана Василю Підлужному дісталося набагато більше – у нього серйозні переломи обох щелеп і струс головного мозку.

Мати Василя Підлужного розповідає, що після скоєного, приблизно через 40 хвилин, молодики повернулися на місце події і, побачивши поліцію, яка саме складала протокол, – обурилися. Крім того, говорить пані Ольга, хулігани не залишали її сина в спокої навіть у лікарні. Вони прийшли до нього в палату, але не за тим, щоби вибачитись або покаятись. Ні про які домовленості, заявляє мати постраждалого сина, не може бути й мови – і вже готується звертатися до поліції. Друг Василя Іван Феєр одразу подав заяву до поліції.

Як далі розгортатимуться події, ми обов’язково будемо спостерігати та інформувати. А наразі є хороші новини щодо стану здоров’я потерпілого Василя Підлужного. Лікарі налаштовані оптимістично. Хоча одужання буде тривалим і непростим, але прогнози досить хороші.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 − two =