Підсумки попереднього навчального року підбили в Хусті

В Хустській РДА зібрались педагоги зі всього району для підведення підсумків роботи попереднього навчального року. Під час зборів запрошені учасники розглянули декілька актуальних питань та намітили пріоритетні завдання на наступний навчальний рік.

Відкрив Хустську районну конференцію з питань освіти начальник відділу освіти Михайло Калинич, почавши з важливості правильного підходу до дітей і їх навчання. «Незабаром перед нами постане значна потужна робота. Ми повинні підвищувати свою кваліфікацію і здібності, щоб навчати фахово-кваліфікованих спеціалістів».

З основних розглянутих питань можна виділити підсумки першого року роботи Нової української школи. До трибуни з промовою запрошували і тренерів педагогічного складу НУШ, і самих вчителів, що вже спробували навчати дітей за новою методикою. Нагоду висловити свої думки мав кожен бажаючий.

Також з доповіддю про навчання та взаємодію дітей з інвалідністю з новими українськими школами виступили керівники інклюзивного та реабілітаційного центрів. Неодноразово під час виступу зауважили, що навчання дітей з особливими потребами переживає кризу через відсутність спеціалістів. Бо на відміну від педагогів в звичайній школі, педагоги, що працюють з такими дітьми в наш час – рідкість.

Після цього почалась більш урочиста частина – вітання молодих спеціалістів та нагородження педагогічних колективів. Під час урочистостей не забули і про вибір кандидата на нагородження премією ім. Августина Волошина. В кінці почестей провели ухвалення резолюції, а учасники конференції зібрались для завершального загального фото.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 5 =