Кордони на Закарпатті разом з військовослужбовцями патрулюватимуть курсанти

Для посилення охорони рубежів на Закарпаття прибули курсанти академії ДПСУ. Вони вже встигли розподілитись по ділянкам, познайомитися зі своїми більш досвідченими колегами і почали виходити на патрулювання.

Курсанти на таких ділянках патрулюють по троє, чергують по 8 годин. Одразу по приїзду деякі з курсантів вийшли на нічне патрулювання. Умови навчального процесу не мають ніяких послаблень – курсанти працюють нарівні з усіма. Можна сказати, що це не навчання, а повноцінне проходження служби.

Курсанти ж вважають, що такі польові навчання – це хороша можливість для освоєння всіх тонкощів їх майбутньої професії. Багато хто виїжджає на такі стажування не вперше, проходять службу без нарікань, не дивлячись ні на які труднощі.

Наметове містечко є взірцем військового мінімалізму – є все необхідне і нічого зайвого. Кухня, спальний намет, місце для паління, щоб не заважати іншим, віддалік знаходяться баки з водою, і навіть сторожовому псу знайшлось місце. В самому ж таборі порядок і охайність – навіть курсанти, котрі прийшли після служби, роздяглись і пішли відпочивати залишаючи речі в чистоті і на своєму місці.

Є у наметовому містечку і центр управління службою, який працює, як польовий штаб для керування дій резервів. До приїзду курсантів провели підготовку і завезли додаткові радіостанції, а в самому центрі управління постійно знаходиться черговий і є все необхідне для несення служби.

Варто зауважити, що для Мукачівського загону це, передусім, серйозне підкріплення, що дозволить значно підвищити щільність охорони кордону. Також додаткові бійці нададуть можливість маневрування та оперативного реагування під час виникнення правопорушень, пов’язаних здебільшого з тютюновою контрабандою та нелегальною міграцією.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 5 =