На ужгородських дільницях 21 липня прогнозують високу явку виборців

Вже за кілька днів – вибори до Верховної Ради України. Формувати вже новий склад народних депутатів будемо за партійними списками та кандидатами-мажоритарниками. На Закарпатті всього шість округів, тож, окрім кандидатів, як зможуть пройти за партійними списками, ще шестеро зможуть представляти область у парламенті.

На Закарпатті всі дільниці повністю сформовані та вже готові до виборів. Вони вже отримують канцтовари, плакати з інформацією про кандидатів-мажоритарників та партійні списки. Секретар однієї з Ужгородських ДВК Євгенія Савченко каже, на дільниці зареєстровано 1700 виборців, тож очікують високу явку.

Члени дільниці зауважують, що й самі громадяни проявляють ініціативу. Цікавляться, чи є в списках, просять допомоги змінити місце голосування. Президентські вибори відбулися спокійно, тож є сподівання, що провокацій та порушень не буде і на цей раз.

А вже за лічені дні ОВК №68 з центром у місті Ужгород отримає виборчі бюлетені. Очікували доставку в неділю. Але їх довелося передруковувати. Як відомо, на цьому окрузі фіксували 3-х двійників мажоритарників, Вони в останній день написати заяви та зняти свої кандидатури з виборів.

Загалом проблем у роботі ДВК не фіксують. Відомо, що на дільницях буде щонайменше 5-ро спостерігачів. Нагадаємо, вибори до Парламенту відбудуться вже цієї неділі, 21 липня. Громадяни мають змогу проголосувати з 8-ї ранку години ранку до 8-ї вечора. Для цього потрібно мати з собою паспорт. Варто пам’ятати, що у цей день агітація заборонена. Порушникам загрожує штраф до 850-ти гривень.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 7 =