Мукачівський район готується до президентських виборів

Днями у Мукачеві відбулося засідання районної ради регіонального розвитку. Серед першочергових розглянутих питань – проведення виборів. Звітували і про готовність виборчих дільниць, і про кадрову недостачу у лавах Нацполіції та Держслужби із надзвичайних ситуацій.

Підготовка до проведення виборів – основне питання, яке розглянули на засідання районної ради регіонального розвитку. Одне із завдань – забезпечити всюди мобільний зв’язок.

Про те, наскільки важливо мати постійний зв’язок на виборчих дільницях повідомляють поліцейські. Оскільки у мукачівській районній поліції важка кадрова ситуація, будуть залучати додаткові сили.
До 10 березня інспекторами ДСНС будуть проведені планові перевірки об’єктів Мукачівського району, де будуть розташовані виборчі дільниці. Наразі не всі дільниці забезпечені необхідними засобами для безпеки під час виборів.

Для виборців важливою інформацією є створення кабінету виборця.

Нагадаємо, вже 31 березня відбудеться перший тур виборів президента Україна. Тим часом Мукачівська райдержадміністрація вже активно готується до народного волевиявлення.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 16 =