Школи Тячівщини активно готують до нового навчального року

Новий навчальний рік учні на Тячівщині почнуть в оновлених школах. У семи закладах освіти майже завершили капітальний ремонт. У селі Лази туалети вже в приміщеннях, оновлена підлога та чисті класи – усі зручності для дітей.

У школі с. Тячівка теж радіють успіхам. Персонал закладу каже: із моменту створення об’єднаної територіальної громади набирають обертів стрімкі зміни.

У селі Руське поле дирекція школи ще два роки тому пішла назустріч молоді, обладнавши на подвір’ї спортивний майданчик. Наступний етап – максимальне утеплення будівлі навчального закладу та заміна системи опалення.

На капітальні ремонти кошти виділила місцева влада. Роботи відбуваються чималі, адже більшість навчальних закладів не пристосовані до того, аби там перебували діти.

За освітньою реформою «Нова українська школа» заклади освіти обладнали початкові класи комп’ютерами. Та на цьому Тячівська ОТГ не збирається зупинятися. Обіцяють полегшення навчального процесу і для учнів старшої школи. Поки ж створюють комфортні умови для школярів.

Залишається менше місяця, аби встигнути завершити всі ремонтні роботи. Дирекції шкіл радіють, адже зараз учні матимуть більше бажання ходити в нові, теплі та модернізовані школи.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twenty − thirteen =