Перспективи Закарпаття обговорили на Раді регіонального розвитку

Окрім теми 80-ої річниці Карпатської України, топ-новина в області – приїзд Петра Порошенко. А особливо всі ті цілі, які озвучили на раді регіонального розвитку. Це зокрема ремонти доріг, будівництво КПП, нових шкіл та спортивних майданчиків. Словом усе – чого так бракує і чого давно чекали.

Україна повинна мати сильне військо, маючи такого сусіда, якРосія. Вступне слово Петро Порошенко на раді регіонального розвитку розпочав із теми армії. Тільки армія є запорукою безпеки кожного громадянина та всієї держави. За словами Президента, військо, яке було розкрадене та знищене, довелося знову створювати вже у роки агресії Росії.

На зустріч ради регіонального розвитку з’їхалися керівники різних структурних підрозділів Закарпаття. І говорити є про що, адже у цьому році очікується чимало змін у різних галузях. До прикладу, на Ужгородщині увагу зосереджують на ремонті доріг, будівництві амбулаторій та реконструкції районної залізничної лікарні, яка обійдеться у близько 50 млн грн. Ще стільки ж вартує будівництво Кам’яницької школи. Зараз діти змушені ходити на уроки до геть старої будівлі. Для будівництва амбулаторій вже проведені торги, буквально через місяць розпочнеться будівництво у Руському, Великих Комарівцях і Батфі.

Що Закарпаття мальовничий край, відзначив і президент. За словами Петра Порошенка, область повинна бути туристичною меккою. У планах відновити в’їзди до Закарпаття, де можуть з’явитися цікаві оглядові майданчики. За два роки планується відкрити 7 туристичних стоянок уздовж автошляхів за кошти ЄС, передані до державного бюджету. Вже цьогоріч очікується відкриття й інших важливих та цікавих туристичних родзинок області, на що всі давно чекали.

Позаяк туризм підтримується фінансово кожного року, це дозволяє неурядовим організаціям брати участь у конкурсах.

Активним та плідним рік очікується в економічній сфері.Закарпаття з кожним роком показує високі показники надходження інвестицій з України та закордоння. За словами директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Дениса Мана, є інтереси з боку Нідерландів, Китаю, найбільше це сфери туризму та виробництва. Зокрема нині ж американський завод, який діє на Ужгордщині, розширив виробництво. З’явилося ще 2 тисячі нових робочих місць. Зі слів голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, ймовірно, це не останнє розширення заводу – світового виробника в області.

А щоб розвинути гірські території, підписали угоду 4 адміністрації, в тому числі й Закарпаття. Для цього вже надійшло 72 млн. грн. від ЄС.

І про наболіле: Петро Порошенко запевнив, що на Закарпатті цього року планується виділити рекордні 870 мільйонів гривень на ремонт доріг державного та місцевого значення. Йдеться й про проект будівництва Берегівської об’їзної дороги, яка з’єднає угорський автобан з трасою «Київ-Чоп». Роботи мають стартувати, як тільки дозволить погода. Після цього планується відкриття нового КПП.

Голова Закарпатської ОДА додав, що після проблеми доріг другою для області є катаклізми. Тож заплановані ремонти дамб і захисних споруд на річках.

Після обговорення всіх поставлених цілей Закарпаттю залишилося дочекатися реалізації зазначених цілей.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + eighteen =