З аеропорту «Ужгород» хочуть запустити авіарейси в європейські країни

Останнім часом у ЗМІ та соцмережах шириться інформація про скасування регулярного авіарейсу «Київ–Львів–Ужгород» у травні через нерентабельність, хоча його лиш недавно запустили. 

У залі «Міжнародного аеропорту Ужгород» – пусто, лише працівники закладу, які нудяться без роботи. А у ЗМІ та соцмережах останнім часом поширилася інформація про взагалі скасування у травні регулярного авіарейсу «Київ – Львів – Ужгород», який запустили щоп’ятниці з 15 березня, завдяки нерентабельності. Продаж квитків на найближчий рейс 17 травня – призупинений.

Директор аеропорту Руслан Лііс підтвердив: рейс справді збитковий. Адже, аби покрити витрати – а собівартість одного рейсу сягає 8 тисяч доларів – необхідно завантаження пасажирами від 70%, а квиток повинен коштувати у середньому 150 доларів.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян на своїй сторінці у Фейсбук теж спростував інформацію про повне закриття авіарейсу «Київ-Ужгород». З його слів, для стабільної роботи аеропорту уряду необхідно підписати важливий документ зі словацькою стороною про інструментальний захід.

Завдяки системі продажу регулюють вартість квитків: чим раніше замовив- тим дешевше, найдорожче – у день вильоту. А паралельно – реклама, якої наразі бракує аеропорту. Крім того, необхідно запроваджувати систему компенсацій, а з боку держави – дотацій.

«Міжнародний аеропорт Ужгород» має і перспективи – ним цікавляться як українські авіакомпанії, так і міжнародні. Тому у планах – запуск авіарейсів у європейські країни, для початку – сусідні.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + fifteen =