Перший сніг

В Ужгороді випав перший сніг. Місто прокинулося у зимовій атмосфері, на яку жителі чекали з радістю. У міській раді запевняють – до снігопадів готові. З ночі комунальні служби працюють у посиленому режимі. Відповідною технікою та протиожеледною сумішшю місто, кажуть у департаменті інфраструктури, забезпечене на всю зиму. Тим часом поліція нагадує водіям про правила дорожнього руху під час зимових умов. Синоптики прогнозують, що снігова погода в регіоні збережеться і найближчими днями.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen − 11 =