В Ужгороді випав перший сніг. Місто прокинулося у зимовій атмосфері, на яку жителі чекали з радістю. У міській раді запевняють – до снігопадів готові. З ночі комунальні служби працюють у посиленому режимі. Відповідною технікою та протиожеледною сумішшю місто, кажуть у департаменті інфраструктури, забезпечене на всю зиму. Тим часом поліція нагадує водіям про правила дорожнього руху під час зимових умов. Синоптики прогнозують, що снігова погода в регіоні збережеться і найближчими днями.