Апеляційний суд відправив справу щодо вбивства мукачівця Михайла Глеби на повторний розгляд

24 червня у залі Львівського апеляційного суду розглянули справу у вбивстві 27-річного мукачівця Михайла Глеби. 9 листопада Мукачівський міськрайонний суд постановив, що Едгар Бішко жорстоко вбив Михайла Глебу, нанісши йому більше 21-го удару ножем.

Тоді сторона захисту підсудного скерувала до суду дві апеляційні скарги. Адвокат Тричинець наполягав на виправданні підсудного, а адвокат Гаврилець на повторному розгляді справи. Сам підсудний також просив повторного розгляду справи.

Захисники Едгара Бішка подали ряд клопотань, зокрема про додаткове допитування певних свідків, повторне дослідження таких доказів, як протокол огляду з місця події вбивства, протокол огляду тіла вбитого у морзі, постанова слідчого про вилучення речових доказів, а саме одягу трупа, та висновки деяких експертів.

Серед аргументів, які мали б задовільнити апеляцію, сторона підсудного вважала те, що головні докази зібрані та дослідженні не належним чином, і навіть можуть бути сфабрикованими. Мова йде про резиновий килимок з автівки таксиста, який у ніч вбивства підвозив Бішка, та зрізи нігтів самого підсудного.
Ще одним аргументом захисники підсудного вказали те, що головуюча колегії суддів, Морозова мала взяти самовідвід у цій справі. Проте під час розгляду справи у Мукачівському суді на жодному засіданні сторони не заявляли про відвід до суддей. Також підсудний переконаний, що на таке рішення колегії вплинули і родичі ключових свідків справи.

Стало відомо, що один із членів суддівської колегії, яка розглядала справу у Мукачеві після вироку вказав пояснення, що він не згідний із таким вироком. Як вважають захисники, такий вирок не доведений, і це вбивство не є особливо жорстоким.

Взявши до уваги усе вищесказане, колегія суддів ухвалила: у суді першої інстанції не доведено, що вбивство було особливо жорстоким. Тому справу розглядатимуть повторно.

Мати вбитого Клара Глеба розчарована таким рішенням. Пригадує, як тієї ночі знайшла свою дитину мертвою і з численними ранами. У мережі жінка неодноразово публікувала фото безпосередньо з тієї зловісної ночі. Вважає рішення Львівського апеляційного суду необ’єктивним, оскільки таке вбивство було спланованим і скоєним з особливою жорстокістю.

У присутніх сталося враження, що колегія суддів особливо не вникає у суть справи, оскільки навіть могли не слухати свідчення сторін.

Наразі ж за рішенням цієї ж колегії справу будуть розглядати повторно у суді першої інстанції. Інформації про перше судове засідання та про склад суддівської колегії наразі немає.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

twelve − eight =