Передісторія відкриття “Сільпо” в Мукачеві

Мукачево – єдине місто в області, де донедавна була представлена всього одна мережа супермаркетів, і та належить представникам родини міського голови. Всіма правдами і неправдами влада міста намагалася не допустити конкурентів на ринок супермаркетів міста.

Нагадаємо, ще восени минулого року, аби у Мукачеві запрацював новий супермаркет, потрібно було збільшити потужності електричних мереж. Для цього потрібен був дозвіл на проведення земляних робіт, щоб провести потужнішу лінію. Але – терміново засідає комісія і з’являється рішення виконкому Мукачівської міської ради від 9 жовтня Про тимчасову заборону видачі Дозволів на проведення земляних робіт на території міста Мукачево. Цілком очікувано, до 1 листопада вказані мукачівські чиновники свого підпису на документі від ЦУМу не поставили. Заборонили проведення земляних робіт до 1 квітня включно.

Історія мала продовження. Електромагнітні обмежувачі руху на вулиці Федорова мали б працювати за графіком, з 9 ранку до 21:00. Заїхати на вулицю мають змогу лише ті, у кого є спеціальні пульти. Підприємцям, які працюють в ТЦ «ЦУМ», пультів не видали. Тож в орендарів постає логічне питання: очевидно, міська влада до них має «особливе» ставлення. Представники товариства ЦУМ звернулись також до бізнес-омбудсмена Альгірдаса Шемети. Серед іншого, у зверненні йдеться: «Блокування заїзду Скаржнику до місця провадження підприємницької діяльності розцінюється нами, як втручання місцевої влади в діяльність суб’єктів підприємництва, що є неприпустимим. На сьогоднішній день між ТОВ «Мукачівський ЦУМ» та ТОВ «Сільпо-Фуд» укладено договір оренди частини торгівельного приміщення магазину ЦУМ для організації продуктового супермаркету. Перешкоджаючи нам у провадженні господарської діяльності, мукачівська міська влада має на меті усунути конкурента для мережі місцевих продуктових супермаркетів «Сільверленд», власність на які належить родині Мукачівського міського голови».

Тому представники товариства просили визнати дії виконавчого комітету Мукачівської міської ради щодо монтажу електромеханічних обмежувачів дорожнього руху на вулиці Федорова – недобросовісною поведінкою, і зобов’язати виконком не чинити перешкод у цілодобовому проїзді до будівлі магазину.

І після всіх перипетій та спротивів 5 липня супермаркет «Сільпо» у Мукачеві таки запрацював. Власне мова не про те, що з’явився магазин відомої торгової мережі, а про те, що у місті нарешті з’явилась конкуренція, і люди можуть самі вибирати, на що потратити кошти.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 1 =