Християнська футбольна школа «Синай» в польових умовах готується до Чемпіонату України

Вже 13 років готує молоде покоління до нових звершень християнська футбольна школа «Синай», засновником якої є священик Олександр Прожегач. І лише нещодавно повернувшись з турніру в Ужгороді, молоді футболісти вже вийшли на поле, щоб тренуватись в очікуванні нових змагань.

З Божою поміччю, як каже отець Олександр, 13 років тому була створена футбольна школа «Синай». Перша команда була зібрана з хлопців, які проходили катехизацію в його церкві, а далі до школи долучались і інші бажаючі. І вже давно перші учні школи перейшли до вищої лігі, та Олександр не покинув занять тренером. З його слів, головне не призові місця в результаті тренувань, а єдність, що досягається під час них.

Діти охоче відвідують спортивний майданчик. Посилено тренуються тричі на тиждень, намагаються не пропускати жодного тренування. Займаються як і загальними розвиваючими вправами, так і самим футболом.

Тримається «Синай»на плечах лише самого тренера та батьків, що приводять дітей на заняття. Спонсорів у клубу нема, та Олександр не засмучується. Каже: головне, щоб діти були щасливі, а гроші знайдемо. Та на жаль, тренувати дітей доводиться в польових умовах, постійного місця перебування у клубу нема. Наразі тренування проходить на базі гуртожитку Мукачівського кооперативного коледжу.

В серпні ФШ «Синай» брала участь в 7 міжнародному турнірі з футболу, і вже активно готуються до Чемпіонату України по футзалу, де збираються займати впевнене перше місце.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + eighteen =