Мукачівський мікрорайон «Пентагон» місцями непридатний для життя

Сміття, відсутнє освітлення, занедбані будівлі. Саме так місцями виглядає мікрорайон «Пентагон» у Мукачеві. Місцеві кажуть, у таких жахливих умовах жити неможливо, а особливо – коли твоїми сусідами стають безхатьки або неконтрольована молодь.

Просто біля центральної дороги, яка веде на замок «Паланок», стоїть занедбана та моторошна будівля. Місцеві згадують: тут колись було хороше кафе. Пані Олені не пощастило, напевно, найбільше, бо вона живе навпроти цієї будівлі. Каже, не розуміє, чому сюди не приїздить поліція, адже біля цієї будівлі постійно збираються молоді люди, які п’ють та порушують спокій.

Жінка каже, поки літо, людей, котрі там ночують, вона не часто бачить, але взимку в будівлі ховаються безхатьки. Також приміщення використовують, як вбиральню, що також заважає нормально жити.

Та на цій будівлі принади району не закінчуються. Благоустроєм незадоволені і самі місцеві. Те, що до такого занедбаного стану доклали руку і самі люди, також видно. На вулицях лежить скло та сміття. Прибирати його тут нікому, бо навіть, те що мали б робити в ІТВ-сервісі, тут зробили абияк. Зрізане гілля ніхто не прибрав, обстригали кущі вибірково. Те, що тут не завадила б рука хорошого господаря, залишається фактом.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − three =