Закордонні паспорти та ID-картки в Мукачеві тепер можна оформити у двох місцях

Для зручності місцевих жителів у Мукачівському центрі надання адміністративних послуг надаватимуть 8 паспортних послуг. Проте у штатному режимі свою роботу продовжує Мукачівський міський відділ державної міграційної служби, що знаходиться за адресою: вулиця Ярослава Мудрого, 87.

Відтепер оформити закордонний паспорт та ID-картку можна у ЦНАПі Мукачева. Проте Мукачівський міський відділ державної міграційної служби, що знаходиться за адресою вулиця Ярослава Мудрого 87, продовжує свою роботу у штатному режимі.

Кожен громадянин має змогу зареєструватися в електронній черзі та самостійно обрати дату та час, коли йому буде зручно звернутися до відділу.

Вперше отримати ID-картку громадянин має змогу в 14 років. Тоді ця процедура є безкоштовною. Залежно від того, чи громадянин хоче отримати ID-карткуабо ж закордонний паспорт у звичайний термін або у короткі строки, вартість процедури відрізняється.

За словами громадян, які вже мали змогу скористатись послугами Мукачівського міського відділу державної міграційної служби, свою роботу в установі виконують швидко та якісно.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 3 =