Людей із хворобою Паркінсона в Ужгороді вчать танцям

11 квітня у світі відзначають день боротьби з хворобою Паркінсона. Це неврологічне захворювання, яке притаманне літнім людям. У хворих проявляється тремор, можливі проблеми вимови.

«Вальс», «ча ча ча» – танці не тільки для розваги, але й здоров’я. Це добре знають хворі з діагнозом Паркінсона. Таких на Закарпатті близько семи сотень. Ось п. Юрій хворіє уже 14 років. Але чоловік завжди може розраховувати на допомогу дружини. Як вдома, так і на вулиці.
Хвороба Паркінсона – це неврологічне захворювання. І чим більше людина рухається, тим краще. І саме танці один із методів покращити якість життя таких людей.

А щоб люди рухалися у потрібному ритмі та робили правильні па в Ужгороді фахівці уже півроку щотижня колективно танцюють. Адже за кордоном роками застосовують різноманітні методики лікування, які поки що у нас недоступні. Крім того, в області ще багато пацієнтів, які не звертаються по медичну допомогу. Вони навіть не діагностовані.

Хвороба Паркінсона притаманна більше людям похилого віку. Тому їм першочергово не варто сидіти на місці, а обов’язково багато рухатися.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven + 3 =