Пам’ятник жертвам Голодомору в Ужгороді мають відкрити в кінці листопада

Цього тижня в обласному центрі стартували роботи зі встановлення пам’ятника жертвам голодомору в Україні. За попередніми оцінками, він стане першою в області монументальною спорудою, присвяченою геноциду українського народу сталінським тоталітарним режимом.

На набережній Незалежності, неподалік площі Народної ,останні два роки простояв наріжний камінь, який повідомляв що на цьому місці буде встановлено пам’ятник жертвам голодоморів в Україні. Цього року роботи з його встановлення розпочались. Та перед цим тривали затяжні дискусії, яким повинен бути його вигляд. Визначала все конкурсна комісія.

З початком робочого тижня на місці майбутнього пам’ятника працює техніка. Працівники розчистили прилеглу територію та працюють над укріпленням фундаменту де стоятиме монумент. Також в майбутньому будуть проведені роботи по благоустрою, розповіли в управлінні капітального будівництва Ужгородської міської ради, яка займається роботами.

Аби уникнути негативних факторів, обласна влада звертає увагу громадськості на ялинку, що росте поруч.
Відкриття пам’ятника – п’ятиметрової свічі пам’яті, виконаної з бронзи, заплановано на чергову річницю вшанування Дня пам’яті жертв голодомору, 24 листопада.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − 9 =