Пам’ять Катерини Гандзюк вшанували на мітингу в Ужгороді

Вчора в обід померла активістка та громадська діячка з Херсону Катерина Гандзюк, яку в кінці липня біля під’їзду облили сірчаною кислотою. Щоб вшанувати пам’ять дівчини, в 16-ти містах України, серед яких – Ужгород, провели мітинги-реквієм. Найбільше друзів та знайомих Катерини хвилює одне питання – чи знайдуть замовників зухвалого вбивства.

Лампадки та квіти жителі Ужгорода несуть до портрету активістки та громадської діячки з Херсона Катерини Гандзюк. 31 липня, коли жінка виходила з під’їзду, невідомі облили її сірчаною кислотою. Катерина отримала 40% опіків шкіри. Перенесла більше 10-ти операцій. І здавалося б, йшла на поправку.

Жінка була радницею міського голови Херсона. При цьому вона активно боролася із проросійським рухом у місті та займалася питаннями, пов’язаними із корупційними схемами, допомагала міністерствам формувати імідж України на міжнародному рівні. На своїй сторінці у фейсбуці очільник Нацполіції Сергій Князев написав, що справу слідчі вже перекваліфікували як «вбивство».

Але друзів померлої найбільше хвилює питання: чи знайдуть, та що важливо – чи притягнуть до кримінальної відповідальності замовників убивства Катерини. Після нападу тільки під тиском громадськості справу з хуліганства перекваліфікували на замах на вбивство.

Навіть на лікарняному ліжку Катерина боролася з системою та продовжувала вірити, що все зміниться.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 − 10 =