Пісні закарпатських ромів вперше видали під однією обкладинкою

В Ужгороді роми презентували книгу, в якій вмістили найколоритніші пісні свого народу. Це твори, які досі ніде не записували, а передавали виключно від батька до сина. За словами авторів, ця збірка допоможе більше розвивати їхню культуру та пропагувати правильні цінності.

Таланти не мають національного обмеження. Наприклад, роми живуть музикою. З музичним супроводом презентують і книгу «Музичний фольклор ромів Закарпаття». Аладар та Вільгельм Папи – упорядники та автори книги. Батько із сином продовжують свою музичну династію. В збірці – відомі твори, які передавали від покоління до покоління, але досі їх ніде не записували.

Ще один представник музичної династії та автор – Едуард Пап. Чоловік пригадує, як його покоління підростало на ромській музиці та як вона розвивалася.

В книзі понад три десятка розділів. У ній поєднані пісні різних поколінь, а також інтерв’ю самих музик. Збірку доповнюють світлини. А в її кінці вперше в історії закарпатського музикознавства поставлені на нотну грамоту 32 пісні закарпатських ромів.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + four =