Підсумки УжНУ за 2017 рік. Чим жив університет?

У 20-ці кращих серед вузів України вже другий рік поспіль і УжНУ. На сьогоднішній день у вузі навчається майже 15 тисяч студенті, і це в період демографічної кризи. Ректор вузу розповідає це рекордна кількість за останні роки в УжНУ.

З роками збільшуються і ліцензовані спеціальності, наголосив Володимир Смоланка. Стосовно фінансових питань, каже становище вузу – стабільне: 178 млн. за загальним та 170 млн з спеціальним фондом . Вистачає на заробітні плати, премії, стипендії, а також модернізації бази вишу,ремонтних робіт та будівництво. Розповіли керівники і про наукову діяльність вишу. На сьогоднішній день у вузі також працює 382 аспіранти та 16 докторантів. Щодо працевлаштування студентів, представники УжНУ розповідають, проводять профорієнтаційну роботу, співпрацюють з масштабними підприємствами.Однак серед позитивних моментів не обходиться і без проблемних питань. Зокрема фінансові питання, небажання, або ж відсутність можливостей випускників здобувати вищу освіту. А також пропаганда навчання чи то працевлаштування випускників закордоном.

На рік прийдешній, у трудового колективу УжНУ планів безліч: це і міжнародна співпраця, і робота профорієнтації, будування нових приміщень. Чекають колектив і зміни, адже стартувала реформа освіти. Однак ректор вишу, запевняє, очікують від нововведень тільки позитив.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × one =