Озеленення міста

Ужгород зазеленів: висаджені нові  та підстрижені старі дерева, кущі отримали форму живоплоту, а  клумби вкриваються яскравими квітами – комунальники традиційно на весні приводять місто до ладу.  Усі роботи з благоустрою фінансуються з міського бюджету і виконуються силами комунального підприємства КШЕП. Також закуплені й висаджені однолітні рослини, каже Олександра Турянчик.  Активізувалися роботи з покосів трави та боротьби з борщівником уздовж берегів річки Уж.  У парках та скверах також наводять порядок: прибирають сміття, підстригають кущі, оновлюють лавки. Окрема увага – дитячим та спортивним майданчикам, проте це тема іншого сюжету.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × two =