Ужгород зазеленів: висаджені нові та підстрижені старі дерева, кущі отримали форму живоплоту, а клумби вкриваються яскравими квітами – комунальники традиційно на весні приводять місто до ладу. Усі роботи з благоустрою фінансуються з міського бюджету і виконуються силами комунального підприємства КШЕП. Також закуплені й висаджені однолітні рослини, каже Олександра Турянчик. Активізувалися роботи з покосів трави та боротьби з борщівником уздовж берегів річки Уж. У парках та скверах також наводять порядок: прибирають сміття, підстригають кущі, оновлюють лавки. Окрема увага – дитячим та спортивним майданчикам, проте це тема іншого сюжету.