На ринках Закарпаття з’явилася свіжа городина

Другий місяць весни лише стартував, а на ринках вже можна придбати ранню городину. Вирощують її в теплицях переважно в Іршавському та Виноградівському районах. Серед ранніх овочів закарпатці найбільше купляють редиску, а от ціни на капусти, кажуть покупці, поки кусаються.

Покупців на ринку вистачає завжди. У цю пору асортимент на прилавках значно збільшився. До традиційних фруктів – овочів, які продають цілий рік, зараз вже з’явились і свіжа городина. Найбільшим попитом зараз користується редиска. А ціна на капусту поки що кусається, – до 50 грн. за кг. Однак, вистачає і таких, кого це не бентежить. Та продавці кажуть, торік попит на свіжу городину був кращим. Тож і ціни цьогоріч були змушені трохи знизити.

За свіжими овочами сюди приїжджають з усього Закарпаття. Покупці з Тячівщини кажуть, першу городину купляють лише тут. А от ті, хто воліє їсти лише вирощене на власному городі, сюди їдуть за розсадою. Покупці на закупи багато часу не витрачають. Адже навесні кожна година – на вагу золота. Треба встигнути і поле скопати, і все посіяти та посадити. Вже за місяць асортимент продукції буде значно більший, кажуть продавці, І ще до Великодня обіцяють запропонувати покупцям молоду картоплю.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 5 =