Освітян та медиків Березнянщини забезпечили зарплатою принаймні на місяць

Майже 3 десятки проектів рішень розглянули депутати Великоберезнянської районної ради під час чергової сесії. Зокрема, створили комунальну установу «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Прозвітували про рівень злочинності, про хід виконання деяких районних програм, а також внесли зміни до бюджету, завдяки яким працівники галузі освіти та медицини не залишаться без заробітних плат – принаймні у цьому місяці.

Медична реформа, яка стартувала цього річ, потребує і певних змін на місцях. Перш за все це створення центрів первинної медико-санітарної допомоги. Таке некомерційне підприємство з’явилось і на Великоберезнянщині.

Стурбовані сміттєвою проблемою, депутати вирішили звернутись до органів центральної влади із проханням на законодавчому рівні заборонити продаж поліетиленових пакетів.

Проблема з відсутністю препаратів для хворих на ниркову недостатність в краї також вже всім відома. Тож на прохання голови ОДА в районі виділили додаткові кошти на ці потреби.

Відзвітували на засіданні і про фінансування галузі «Соціальний захист» за 6 місяців поточного року. Та найбільша проблема в районі – нестача коштів на зарплати медикам та освітянам.

Тож депутати внесли зміни до бюджету, завдяки чому працівники галузі освіти та медицини не залишаться без заробітних плат, принаймні у цьому місяці, кошти на ці потреби спрямували з перевиконання дохідної частини районного бюджету. Сумна ситуація і з виплатою заробітних плат працівниками сільських рад у деяких населених пунктах району.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 7 =