На Мукачівщині триває осінній призов на строкову службу

1 жовтня в Україні розпочався осінній призов на строкову військову службу, який триватиме аж до кінця року. До служби залучають новобранців віком від 20 до 27 років, які не мають права на звільнення чи відстрочку. Проте добровольцями можуть стати і 18-річні хлопці.

Є призовники, що мають відстрочку, але потрапляють в розшук через те, що не надають своєчасно необхідні документи військкомату. До військової служби вони не притягуються.

Навіть якщо чоловік призовного віку не отримав повістку, і він не має відстрочки, то повинен в 10-денний термін після початку призову з’явитися у військовий комісаріат і пройти медичну комісію.

Якщо призовники мають якесь захворювання, то повинні надати амбулаторну карточку, де є запис сімейного лікаря або вузького спеціаліста, чим вони хворіють і як протікає лікування.

Опісля районної медичної комісії відбувається перевірка призовників на рівні області, а далі розпочинається навчання військовослужбовців. Однак проблема ухиляння від військової служби є актуальною і сьогодні.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × four =