Оренда обладнання для бізнесу: наскільки це вигідно

Скільки коштує оренда генератора в Україні і чи вигідно брати в прокат обладнання для бізнесу? Фахівці Rental Power розповідають про особливості прокату в реальних цифрах та актуальних цінах

 

Оренда обладнання для бізнесу: наскільки це вигідно?

Скільки коштує оренда генератора в Україні і чи вигідно брати в прокат обладнання для бізнесу? Фахівці Rental Power розповідають про особливості прокату в реальних цифрах та актуальних цінах.

 

Кому вигідно орендувати генератори

 

Прокат міні електростанцій буде вигідним для будь-якого виду бізнесу, якому для безперервної роботи необхідно автономне або резервне джерело живлення. Якщо точніше, це:

 • будівельні компанії будь-якого масштабу;
 • підрядники дорожніх/ремонтних робіт;
 • промислові виробництва;
 • ремонтні майстерні, СТО, шиномонтаж;
 • мобільні та переносні кіоски, кав’ярні, літні формати кафе та ресторанів (тераси), бари;
 • організатори свят, церемоній, кейтерингу та інших виїзних заходів на свіжому повітрі;
 • організатори масштабних заходів: концертів, фестивалів, виставок, ярмарків;
 • торгові та розважальні центри;
 • заправні станції та ін.

 

Насправді список типів бізнесів, які зацікавлені у прокаті електростанцій набагато ширші. Адже від безперебійної роботи будь-якого підприємства залежить його дохід, а отже, і ефективність. Без безперебійного електропостачання не буде працювати техніка, система кондиціонування, оплати, зв’язку тощо. Тому сьогодні все більше підприємств забезпечують себе резервними джерелами живлення, щоб уникнути збитків у разі аварійних відключень від основної електромережі.

 

Ціни на прокат обладнання в Києві

 

Оренда генераторів вигідніша, оскільки вартість покупки такого обладнання не можна назвати низькою. Залежно від моделі та потужності генератора, ціна відрізнятиметься.

 

Актуальні ціни провідних європейських та японських виробників на покупку електростанцій різної потужності:

 1. Бензиновий HONDA EC 6000 (5кВт) – $1500.
 2. Дизельний SDMO T20 (16кВт) – $10 000.
 3. Дизельний Genmac G700SS (560 кВт) – $75 000.

 

Порівняємо ціни на прокат тих же моделей генераторів:

 1. Бензиновий HONDA EC 6000 (5кВт): Від 300 грн за добу. 9000 грн. на місяць.
 2. Дизельний SDMO T20 (16кВт): Від 700 грн за добу/ 300 грн за добу в резерв. 21 000 грн на місяць/ 9000 грн на місяць у резерв.
 3. Дизельний Genmac G700SS (560 кВт): Від 6500 грн за добу/ 3300 грн за добу в резерв. 195 000 грн. на місяць/ 99 000 грн. на місяць в резерв.

Rental Power – єдина компанія в Україні, яка пропонує можливість прокату обладнання в резерв за зниженою вартістю. Для клієнта це можливість значно заощадити бюджет на послуги прокату — адже повну вартість він платитиме лише у разі фактичного використання електростанції.

Переваги оренди обладнання

Чому прокат генераторів вигідніший, ніж покупка?

 

 • ціна. Вартість прокату обладнання коштуватиме вам набагато дешевше, ніж оренда. Плюс, витрати на техобслуговування, ремонт та заміну комплектуючих вже включені у ціну;
 • економія часу. Є можливість оформити доставку обладнання. Після закінчення терміну оренди, компанія самостійно виконує навантаження та повернення техніки на базу;
 • великий вибір моделей та гнучкість. Клієнт має можливість при необхідності поміняти обладнання більш-менш потужне. Наприклад, якщо у вас зросли сезонні навантаження, ви можете на час пікового періоду взяти генератор потужніший, а потім знову поміняти на менш потужну модель;
 • оренда без застави. Зобов’язання сторін закріплено договором. Співпрацюючи з Rental Power вам не потрібно вносити заставну суму.

 

Вибрати обладнання в оренду можна на сайті Rental Power.

 

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three − one =