На Закарпатті вп’яте вручили орден Марії Терезії

На Закарпатті вп’яте вручали орден Марії Терезії. На урочистості традиційно прибули нащадки роду Габсбургів – ерцгерцог та королівський принц Шандор Габсбург-Лотаринзький та ерцгерцогиня і королівська принцеса Герта-Маргарет Габсбург-Лотаринзька.

Кавалером ордену Марії Терезії цьогоріч став реставратор і керівник Чинадіївського замку Сент-Міклош Йосип Бартош: за багаторічну працю з порятунку пам’ятки середньовіччя.

Орден Марії Терезії вручають вже вп’яте. Засновник ордену Ален Панов каже, на меті мали не тільки відзначити людей, які роблять добро для області. Вже не перший рік на урочисту подію приїздять нащадки Габсбургів: ерцгерцог Шандор Габсбург-Лотарінген та ерцгерцогиня і королівська принцеса Герта-Маргарет.

Орден Марії Терезії отримує тільки одна людина раз на рік. Та цього року організатори ввели ще дві нагороди. Спеціальні відзнаки Ордену Марії Терезії отримали міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та ювеліри Ігор, Юрій і Роман Кочути.

Урочисті заходи пройшли у сквері Марії Терезії. Нагадаємо, цей почесний орден отримують люди, праця яких спрямована на розвиток Ужгорода чи Закарпаття.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + nineteen =