Закарпатці не мають звички пропускати на дорозі пожежні машини

Операцію «Маячок» провели у Закарпатті. Кортеж із пожежних машин, позаду яких – поліцейські та автівка служби безпеки дорожнього руху, курсував вулицями Ужгорода і Мукачева та трасою Київ-Чоп на відрізку між цими містами.

Спільне відпрацювання ДСНС та патрульної поліції організували у рамках місячника безпеки дорожнього руху, аби підвищити свідомість громадян та пришвидшити роботу рятувальників.

Пожежна машина попереду, поліцейська та служби безпеки дорожнього руху позаду, сирени та маяки увімкнені, швидкість 100 км за годину – операцію «Маячок» провели на Закарпатті. В умовах, максимально наближених до реальності, проїхалися вулицями Ужгорода і Мукачева та автошляхом Київ-Чоп. З десяток водіїв порушили правила і дорогу рятувальникам не дали.

Спільне відпрацювання ДСНС та Патрульної поліції організували у рамках місячника безпеки дорожнього руху.

Ініціювала проведення заходу служба безпеки дорожнього руху управління ДСНС у Закарпатській області, аби привернути увагу водіїв до специфіки роботи рятувальників, від яких залежить життя та майно людей.

Подібні спільні відпрацювання і надалі будуть проводитися у Закарпатті, аби періодично нагадувати водіям про важливість дотримання правил дорожнього руху, особливо у частині перешкоджання рятувальним службам.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + thirteen =