Олександр Педан з командою JuniorZ влаштували спортивне свято для ужгородських дітей

Справжнє спортивне свято для ужгородських школярів влаштували в Ужгороді. Сюди разом з командою спортивного руху JuniorZ приїхав відомий телеведучий Олександр Педан. Свято організували спільно з Ужгородською міською радою.

15 травня 2018 року Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та відомий телеведучий Олександр Педан підписали Меморандум про співпрацю, обласний центр Закарпаття став дев’ятим містом, яке долучилося до спортивного руху JuniorZ.

У рамках заходу не лише презентували дітям нові види спорту, а і проводили зустрічі із вчителями, де пояснювали їм чим та як можна зробити уроки фізкультури цікавішими. Запроваджувати новітні модулі на уроках фізичної культури виявили бажання учні та вчителі 11 закладів освіти міста.

Під час заходу діти мали можливість спробувати свої сили у таких видах спорту, як чирлідинг, петанк, флорбол, бадмінтон, корфбол, сумо, регбі та фризбі. Найактивніші учасники мали змогу особисто зіграти у матчі AllStars з Олександром Педаном.

Для закупівлі необхідного матеріалу для нових видів спорту фінансову підтримку надали і в Ужгородській міській раді. Школи, які стали найкращими у змаганнях, отримали цінні призи від представників спортивного руху JuniorZ.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven + thirteen =